תפאורה לימי הולדת

אודות ברגר תפאורות

חברת ברגר תפאורות הוקמה על ידי עידו ברגר שהחל את דרכו המקצועית כנגר יוצר, מומחה לבנייה בעץ ובברזל.

המעבר לעולם התפאורות התרחש כתוצאה מבקשות רבות שהופנו אליו על ידי לקוחות עסקיים נלהבים, לעצב ולבנות להם תפאורות לאירועים גדולים ומשמעותיים. מהרגע שהחלה התפנית, הלכו והתרבו ההזמנות לתפאורות, לעצוב אירועים ולפיסול סביבתי המשלב חומרי עץ, ברזל, קלקר, פלסטיק וכל חומר יצירתי אחר. עם הזמן התרחב צוות היוצרים והחלו לזרום לחברה גם הזמנות לבניית תפאורות להצגות תיאטרון לסרטים, לתערוכות ולכנסים.
בשונה מהצגת תאטרון, הזמנות רבות של תפאורות נעשות לצורך אירוע חד פעמי: יום הולדת, כנס, מסיבת סוף שנה, תערוכה, צילומים לקידום מוצר וכ”ו. מסיבה זו, לנוחיותם של הלקוחות ולהפחתה משמעותית בהוצאות, יצרה החברה מחסן גדול ורחב ביותר של תפאורות יפיפיות ואותנטיות שאותן ניתן לשכור לזמן הדרוש. יש מגוון של תפאורות המייצגות תקופות מסוימות בהסטוריה, יש תפאורות רבות המזמינות את הקהל לעולם של אגדות וסיפורים ועוד ועוד. מדובר באירועים המאורגנים סביב נושא מסוים. “אירועי קונספט” בשפה המקצועית היוצרים עולם דמיוני, בדיוני או ריאליסטי שנראה אמיתי לחלוטין. מהרגע שבו תכנסו לחלל המעוצב תחושו שאתם נמצאים בעולם אחר, מרגש, צבעוני, נושם ואמיתי. כל אלמנט שנבנה הוא אותנטי ותואם לתקופה או לסיפור. יש הקפדה גדולה ביותר על מתן תחושה של הזמן שעבר והשחיקה שנוצרה כתוצאה מכך באלמנטים.
מיומנויות רבות נחוצות לבניית תפאורות, בד בבד עם דמיון פורץ גבולות, הקשבה לצרכיו ולפנטזיה של המזמין ויכולת ביצועית גבוהה. לשם כך בנינו צוות קריאייטיב מופלא בניצוחו של עידו ברגר המעצב הראשי הדואג לבנייה ולצביעה הקפדנית של הקונסטרוקציות. לפני כל מימוש הזמנה לתפאורה עושה הצוות עבודת מחקר מעמיקה לגילוי צפונותיו של העולם אותו הוא עומד לברוא. השאיפה לשלמות
והיצירתיות, מלווים את הצוות על כל צעד ושעל בתהליך המרתק של הפיכת חלום למציאות.


תפאורה מיוחדת

תפאורות לכל אירוע

באחד משלושת האופנים הבאים נהפוך את האירוע שלך לאירוע ייחודי, פנטסטי ומרגש.

  1. נציע לך תפאורה ואביזרים מהמחסן העשיר והמגוון שלנו על פי אופי האירוע והתקציב שבידך.
  2. נקשיב להמיית לבך ולרעיונות שיש לך להציע, נפליג על כנפי הדמיון, נעצב, נבנה ונצבע כל פרט ופרט ונגשים באופן מדויק ואף מעבר לכך את החזון.
  3. נקבל ממך מידע על אופי האירוע ומטרותיו ונבנה קונצפט מיוחד לעיצוב ולקישוט החלל שיאפשר לך להגשים את כל המשאלות והשאיפות שלשמן מתקיים האירוע הספציפי הזה.

 

אופני התכנון והביצוע משתלבים לעיתים מזומנות זה בזה באופן מושלם: אנו משתמשים בתפאורות ובאביזרים קיימים (שמוזילים את המחיר) עם דברים רעננים וחדשים שנבנים להשלמת האווירה וליצירת אופי אישי וייחודי לאירוע. אנו מקשיבים ולוקחים בחשבון את חזונו של הלקוח ומוסיפים ומשנים את הקונצפט כדי שמטרותיו יוגשמו במלואן. הניסיון עשיר שלנו בבניית תפאורות לכל אירוע הוא לא רק בעיצוב ובנייה אלא בהתאמת התפאורות לחלל,

לקהל ולמטרות הספציפיות של הלקוח.

 

לתכנן ולייצר למענך את החגיגה, המסיבה, או הטקס שעליו חלמת, זו מבחינתנו משימה נעלה והאחריות המוטלת על כתפינו עולה על 100 אחוזים. כל אירוע מהווה הזדמנות ליצירה חדשה ושונה. כל אירוע הוא אתגר יצירתי וביצועי המלווה בהוקרת תודה על הזכות לעסוק באומנות המורכבת הזו הקרויה: בניית תפאורות לכל אירוע. אומנות זו תלויה לא רק בדמיון ובכושר המצאה אלא גם ביכולת ביצועית גבוהה ביותר של אנשים בעלי מיומנויות מגוונות: בתחומי האומנות הפלסטית השונים, בתכנון הנדסי, בשמירה על הבטיחות, בבנייה עצמה, בעמידה בלוח הזמנים וביחס מאיר פנים ומתחשב בלקוח.

 

לחברת ברגר תפאורות יש את כל המיומנויות הנחוצות והמופלאות ואת היד המנצחת של עידו ברגר המשרה רוח טובה ומסורה על צוות האומנים והעובדים העוסק מבוקר עד ערב במלאכה.

 

תפאורה

 מגוון אירועים

במרוצת השנים הרבות שבהם אנו עוסקים בבניית תפאורות למגוון אירועים גילינו להפתעתנו שיש אנשים המזמינים תפאורה למען האירוע ויש גם אנשים היוצרים מדי פעם אירוע למען התפאורה. מה זה אומר? שאם מאוהבי אירועים אתם, הזמינו תפאורה להעצמת האירוע ולהצלחתו ואם מאוהבי תפאורות אתם, נמציא למענכם אירועים משפחתיים, מקצועיים וחברתיים ונבנה לכם בכל פעם תפאורה מעוררת השתאות ושונה מקודמתה.

 

אירועים משפחתיים

אנו בונים תפאורות למגוון אירועים משפחתיים כגון: אירועי יום הולדת, חתונות, ימי נישואין, ברית מילה או בריתה, בר/בת מצווה, לקראת גיוס, הגעה לגבורות. חיבה מיוחדת יש לנו לאירועים שבהם מסופרים סיפורים אישיים. באירוע שכזה אנו נוהגים לבנות תפאורות המחיות ומשקפות את ימי העבר המפוארים של החוגג או החוגגת: רחובות, בניינים, חדרים, נופים, תלבושות, תכשיטים, אביזרים, רהיטים, כלי מטבח ושולחן ועוד … את הכל נשמח לשחזר, לעצב ולבנות וכך להעיר תמונות נשכחות מרבצן. אין גבול ליכולת שלנו להפליג עמכם לארצות רחוקות ולימים שעברו, חלפו מהעולם. את מידת ההפתעה, השמחה וההתרגשות המזומנת לחוגג/ת אין לתאר במילים.

 

אירועים עסקיים

חברות רבות פונות אלינו שוב ושוב לבנייה ועיצוב החלל באירועים העסקיים שהם עורכים. באירועים שכאלה מאוד חשוב לקחת בחשבון את המטרות שלשמן מתקיים האירוע. האם הוא אמור למכור מוצר? ליצור שותפויות עסקיות?  לקדם רעיון? להרחיב את מעגל הלקוחות? לגבש את צוות העובדים? לכל אירוע יש סיבה גלויה וסיבה נסתרת כגון: חגיגת סוף שנה, טקס הוקרה, חלוקת פרסים וכ”ו. אנחנו, חברת ברגר תפאורות, מייחסים משקל רב למטרת העל הנסתרת. על פיה נבנה את הקונספציה של היצירה החדשה. זו המומחיות שלנו! לא נולדנו איתה, באנו לאוויר העולם עם תשוקה ליצור עולמות קסומים וחלומיים וברבות השנים רכשנו ניסיון רב, ידע ועניין בהובלת חברות באמצעות מגוון אירועים לכל היעדים הנשאפים.