תפאורה לימי הולדת

אירועי קונספט

אירועי קונספט

הם אירועים ייחודיים המקבילים, במידה מסוימת לתיאטרון. מטרתם להעניק לכם את האפשרות לדלג בקלילות מעולם המציאות לעולם של דמיון ולא על ידי צפייה בהצגה או בסרט קולנוע, גם לא על ידי קריאה של ספר זה או אחר, אלא על ידי כניסה פיזית לעולם שכולו המצאה. לא, לא יידרש מכם ומהאורחים היקרים לכם לצאת מעורם ולהפוך לפתע פתאום לשחקנים. אירוע קונספט פועל על הנפש כמטה קסמים באמצעות החושים: ראייה, שמיעה, טעם, ריח ומישוש. באירועי קונספט נסחפים המוזמנים בדרך נעימה והדרגתית פנימה, לתוך אותו עולם דמיוני שנבחר ונוצר למענם מרגע הגיעם לאירוע.

לאירועי קונספט נדרשים הכנות רבות יותר מאשר לאירוע מופלא ומדהים שאינו מובל על יד קונספט מסוים.
באירועי קונספט נחוץ לקחת את כל מרכיבי האירוע ולהתאים אותם לקונספט: ההזמנות, האוכל, המוזיקה המושמעת או החיה, כלי המטבח, התלבושות של האורחים ושל צוותי המטבח והשירות, התאורה, עיצוב האולם או המקום (אם זה בטבע) הרהיטים ועוד ועוד. רק דיוק והקפדה על כל פרט ופרט שיעוצב וייעשה ברוח הקונספט הנבחר ייצרו את הדבר השלם והמופלא שאליו חותרים בעלי השמחה.

ישנם אירועי קונספט הקשורים לזמן: שנות החמישים, השישים, השבעים, השמונים ואף רחוק מזה: אירועי קונספט ברוח מצרים הקדומה, יוון העתיקה, תקופת דוד המלך, האדם הקדמון, ימי גן העדן.
ישנם אירועי קונספט הקשורים למקום: ארץ שונה או עיר אחרת, חוף ים, יער, פסגת הר, מגרש כדורגל, המערב הפרוע, ממלכת הממתקים, טירה אפלה ועוד.

אירועי קונספט רבים נוצרת בהשראת סיפורים ידועים ואגדות, דבר זה מתרחש בעיקר באירועים לילדים: ימי הולדת, ובר/בת מצווה: כפה אדומה, זהבה ושלושת הדובים, פיטר פן, הארי פוטר ועוד.
באירועים למבוגרים נוטים לעשות אירועי קונספט הקשורים לסדרת טלווייזיה אהובה או סרט קולנוע ידוע. וגם ספרי וסרטי אימה אהובים על קהל המבוגרים, זאת כמובן בנוסף לאירועי קונספט הקשורים לזמן ולמקום, כמו למשל: תל אביב בשנות השלושים!

כיצד בוחרים את הנושא? על פי טעמו חתן השמחה. אם הוא מעורב בהחלטות הוא יכול להציע דברים
כשמדובר במסיבת הפתעה, על הקרובים אליו, אלה שמארגנים את האירוע לנחש מה הן נטיות ליבו.
אנשים שרוצים מלכתחילה אירוע קונספט, באים בדרך כלל מגובשים מבחינת הקונספט הכללי. המתלבטים יותר הם אלו ששומעים בפעם הראשונה על האפשרות הזו, מתלהבים ואז שואלים את עצמם: נו טוב, אז מה נעשה? איזה קונספט הכי יתאים?

אנחנו, צוות ברגר תפאורות, מוכנים ומזומנים לכל האתגרים: גם למציאת הקונספט המתאים וגם ליצירת האירוע מאל”ף ועד תי”ו מבלי להותיר לכם איזשהו אתגר ולו הקטן ביותר. סמכו עלינו! ההתמודדות, ההתלבטויות, החתירה לשלמות, זו אהבתנו, זו שליחותנו בעצם:

לחולל למענכם את הקסם!