תפאורה לימי הולדת

בניית תפאורה לאירועים

לתפאורה יש משקל רב בהעברת מסר לצופה או אורח באירוע. המחשבה מאחורי יצירת התפאורה צריכה לקחת בחשבון את החוויה שהצופה או האורח עתידים לחוות. בניית תפאורה והתאמתה לסביבה בה מקימים אותה מהווים תהליך שדורש ידע, ניסיון וכמובן שפע של יצירתיות. אנו, בברגר הפקות, מומחים בבניית תאורה וביישום יכולות האומנות אל תוך יצירת התפאורה בכל מקום או זמן.

בניית תפאורה לתיאטרון

הצגה, בשונה מסרט, מוגבלת מאד. אין אפשרות להשתמש באפקטים ממוחשבים שיכולים לדמות בצורה וירטואלית כל מציאות. האתגר הוא לבנות תפאורה שמותאמת לאופי של ההצגה ומצליחה להמחיש לצופה את הסצנה בדרך הטובה ביותר. לכל פרט בתפאורה בתאטרון יש חשיבות. הצבע, הגודל, המבנה, הנפח וגורמים נוספים, משפיעים מאד על איכות העברת המסר.

בניית תפאורה לתחום התיאטרון זו מומחיות. צריך להיכנס לראש של ההצגה, להבין בדיוק את רוח התקופה, הדמויות, הריחות והצבעים ולהתאים להם את התפאורה ככפפה ליד. כמעצבי תפאורה, אנו שואפים ליצור מציאות חדשה ומותאמת ככל שניתן לרוח הדברים של ההצגה. אנו מביאים את עצמנו בכל פעם מחדש לידי ביטוי אל תוך היצירה עם תשוקה עזה ואהבה רבה לעשייה הזו, בכדי להצליח לעמוד בדרישות הגבוהות ביותר של בניית התפאורה.

בניית תפאורה

בניית תפאורה לאירועים

כבר דיברנו לא פעם על כך שכבר מזה מספר שנים שתפאורה אינה שייכת אך ורק לגזרת התיאטרון. גם אירוע כמו חתונה או ברית של ילד צריכים תפאורה. יש מי שהתפאורה שמספקת אותו זה חופה פשוטה בחתונה, עם 4 גברים שמחזיקים אותה, ויש מי שמעוניין לקחת את זה כמה שלבים קדימה ולהפוך את כל האירוע לחוויה מסוג אחר.

כשמדובר ביצירת מציאות באירוע פרטי, בניית ועיצוב התפאורה צריכים לבוא עם תשומת לב רבה לפרטים, ולעמוד בציפיות של הלקוחות. האתגר המצוי כאן הוא להתאים את התפאורה בכל פעם מחדש למקום אחר ויחיד במינו – גן אירועים מסוים, חתונה בטבע או כל אתגר אחר. עם הניסיון שצברנו בבניית תפאורה לאירועים פרטיים אנו יודעים לעמוד מאחורי המילה שלנו שנעמוד בציפיות שלכם ואף מעבר לכך.

אתם מוזמנים להתרשם ממגוון ענק של אביזרי תפאורה והשכרה, הזמנה או רכישה.