תפאורה לימי הולדת

השכרת תפאורה באיכות גבוהה

מתכננים להקים הצגה בקרוב? או אולי אירוע קונספט? לא צריך להתאמץ ולהקים תפאורה! שירותי השכרת תפאורה יכולים להיות אידאליים עבורכם. שימו לב! במקום להשקיע זמן, כסף ומשאבים נוספים בבניית התפאורה, תוכלו למצוא אצלנו מגוון ענק של תפאורה להשכרה באיכות גבוהה מאד ובאוטנתיות רבה. אתם עתידים לחסוך לעצמכם המון ולהנות מחווית הצגה או אירוע בלתי נשכחת.

השכרת תפאורה

איזו תפאורה תרצו להשכיר

כחברה ותיקה בתחום עיצוב התפאורה, אנו גאים להציג מגוון רחב של אביזרי תפאורה להשכרה. תוכלו למצוא אצלנו לדוגמא:

זו רק חלק מהרשימה המלאה שתוכלו למצוא כאן ולהתרשם בעצמכם.

למי מתאים שירות השכרת תפאורה

כבר שנים שהצגות אינן נחלה פרטית לתיאטרון המקצועי בלבד. ישנם הצגות חובבניות בהמון ישובים בארץ (לדוגמא בקיבוצים או מושבים), בבתי ספר וכיוצא בזה.

השכרת תפאורה

אז בתור התחלה שירותי השכרת תפאורה מתאימים מאד לכל מי שמתכנן להרים הצגה וצריך תפאורה מקצועית (ובאופן חד פעמי) שתיצור את האווירה והמציאות המדומה המתאימה.

בנוסף, ישנם אירועי קונספט או צרכים שונים של לקוחות שתפאורה משמשת עבורם פתרון זמני לקיצור תהליכים. דוגמא טובה להמחשת הכוונה ב”קיצור תהליכים” היא הקמת פארק או גינה. אם הולכים בדרך המקובלת, תהליך הקמת פארק או גינה יכול לקחת חודשים ואפילו שנים. לעומת זאת, בעזרת תפאורה (ויצירתיות) אפשר ליצור פארק או גינה מדומים לחלוטין שיתנו למבקרים הרגשה מאד קרובה למציאות.

אירועי רחוב, גם הם הפכו נפוצים בשנים האחרונות. אם אתם עתידים להקים אירוע רחוב תוכלו למצוא אצלנו פריטים שונים שיכולים לשדרג לכם את תפאורת האירע כמו עמודי תאורה, ספסלים, שלטים וכו’. כמובן שהכל במטרה ליצור רחוב מתאים לתקופה והמקום של האירוע שלכם.

אירועים חגיגיים הופכים גם הם לבעלי עניין בתפאורה מתאימה ליצירת אירוע יחודי. אירועים כמו חתונה, בר/בת מצווה וכיוצא באלו. השימוש בתפאורה יחודית לאירוע “מגדילה” את משמעותו ויוצרת לאורחים ולבעלי האירוע חוויה עוצמתית במיוחד שנחקקת בזכרונם לאורך זמן.

השכרת תפאורה