תפאורה לימי הולדת

קוליסות ניידות

בואו נסביר רגע מה זה קוליסה. קוליסה, באופן כללי, זו מחיצה. קיר נייד שתוחם אזור מסוים. אפשר למצוא קוליסות ניידות גם בתחומי הפרסום (בטוח שיצא לכם לראות כאלה בתערוכות או כנסים), ואפשר למצוא אותם בתחום התפאורה והתיאטרון.

הקוליסות הניידות שלנו (אלו המיועדים להשכרה) מתאימות ליצירת אווירה מותאמת בהצגה או אירוע.

קוליסות ניידות מעוצבות

קשה מאד ליצור היום הצגה על במה ללא תפאורה. התפאורה משמשת את התיאטרון עוד מימיו הראשונים ועוזרת לעניין את הקהל ולהמחיש בצורה יוצאת דופן את המציאות המתוארת בהצגה. בתחילת הדרך השתמשו בבדים עם ציורים או צבעים בכדי להמחיש את הסצנה. כיום, עם אינסוף אפשרויות יצירה, אפשר להגיע לתפאורה מדויקת וברמה כל כך גבוהה, כך שבכל הצגה המציאות הדמיונית שמוצגת מעבירה לקהל תחושה יוצאת דופן.

בהתאם לכך, נדרש לעצב ולהקים תאורה בהתאם לאופי ההצגה או האירוע. בהקשר זה, של תפאורה לאירועים או הצגות, הקוליסות יכולות להיות פתרון פשוט מאד ליצירת חלל או אווירה מתאימה.

הבניה והתכנון שלהם, שמבוצעות בקפידה רבה, הופכות אותן ליצירה של ממש. כל קוליסה מעוצבת עד לפרטים הקטנים ביותר (ניתן לראות דוגמאות לקוליסות המעוצבות שלנו המיועדות להשכרה כאן).

תוכלו להבחין בין סוגים שונים של קוליסות שמתאימות למטרות שונות. ישנן קוליסות שבנויות כמחיצות דו מימדיות, ובעזרת השמה נכונה, נותנות אווירה של חלל עמוק ותלת מימדי.

לצידן ישנן קוליסות שבנויות כמכלול של ממש ומאפשרות לשחקנים להשתמש בהם כחלק מההצגה. ניתן לטפס עליהם, לשבת עליהם וכיוצא בזה.

 

קוליסות ניידות

קוליסות ניידות לפי הזמנה

אחרי שסקרתם את הקוליסות המוכנות שלנו המיועדות להשכרה, כדאי שתכירו גם את שירות יצירת קוליסות לפי הזמנה. כחברה יצירתית וותיקה בתחום עיצוב התפאורה, אנו גאים ביכולתינו ליצור בכל פעם מחדש מציאות יחודית לגמרי על פי בקשת הלקוח. היצירה הזו דורשת ידע וניסיון בעיצוב תפאורה, לצד יכולות יצירה ברמה גבוהה מאד.

את כל אלו יש לנו. ואם אתם צריכים מאיזשהי סיבה קוליסה להצגה שלכם, נשמח לעמוד לשירותכם בין אם בהשכרת ציוד ובין אם ביצירת יש מאין.