תפאורה לימי הולדת

אירועי קונספט


להפיק אירוע סביב נושא מסוים וליצור עולם דמיוני ואוטנטי מבחינת התקופה, הסיפור, הסגנון, הדמויות, הבגדים, האביזרים והפעילויות האפשריות, זו אהבתנו הגדולה! לברוא עולם שבו כל פרט מעצים את התחושה החלומית – מציאותית ולראות את ההתרגשות האוחזת באורחים מיד עם כניסתם לאירוע, זו ההגשמה שלנו.

הלקוח מוזמן להמציא קונספט חדש: אירוע על כוכב מאדים, אירוע בתוך צוללת במעמקי הים, אירוע על מגרש כדורסל, או לבחור בקונספט קיים: אירוע במצרים הקדומה, אירוע על ספינת פיראטים, אירוע בקונספט של ממלכת ממתקים, או נשף מלכים, אירוע בטירה אפלה, ביער קסום או במערב הפרוע.

באירועי קונספט לא רק התפאורה חשובה אלא גם בגדי האורחים, נחוץ לדאוג לכך שהם יהלמו את הקונספט. כך גם המוזיקה שתתנגן, או התזמורת שתוזמן, התאורה, סידור שולחנות, הכלים, צורת האכילה, התפריט, אפילו ההזמנות שנשלחות לאורחים חייבות להיות מעוצבות ברוח האירוע. כל דבר שנמצא במתחם האירוע, או מגיע לידי האורחים אמור לעורר את תחושת הזמן, המקום והנפשות הפועלות.

האם זה אפשרי? כמובן! נחוצה לכך יד אומן שתנצח על ההפקה. אירוע קונספט הוא מורכב יותר מבניית תפאורה להצגה והוא קרוב יותר לבניית סט לקולנוע, כי המצלמה רואה הכל, כך גם עיני האדם. אין פה את הריחוק מהבמה הקיים בתיאטרון ולכן כל מרכיב חייב להיות מדויק עם תשומת לב לקוצו של יוד.

מי יכול לעשות זאת? מי שאוהב לעשות זאת. ללא אהבה, פרץ אדיר של דמיון, מעשיות, יכולת אמנותית וביצועית, סקרנות והתרגשות יצירתית, אי אפשר להרים אירוע קונספט ברמה גבוהה.

ייתכן שהאורחים לא ישימו לב לכל פרט ולא יחושו ברמת הביצוע. אנחנו נשים לב, כי אנחנו עובדים מכל הלב! בצוות  ברגר הפקות יש שאיפה למושלמות שאינה קשורה לדרישות הלקוח אלא לדרישותינו מעצמנו.

ההשקעה שלנו ביצירה ובהפקה באה להביע את התודה שיש לכל המזמינים מאיתנו אירוע קונספט על ההזדמנות שניתנת לנו לברוא עולם קסום וחדש, לילדים, למבוגרים, לבני ובנות מצווה, לחתן וכלה ולכל מי שחוגג – עם או בלי סיבה.

שלא תטעו לחשוב שהלקוח חייב להמציא את הקונספט. לא ולא! אנחנו נשב יחד איתכם וניצור ביחד את הקונספט המתאים לכם ביותר. יש לנו מאגר של תפאורות ואביזרים לאירועי קונספט ויש לנו מוכנות תמידית להמציא דבר מה חדש.