תפאורה לימי הולדת

בניית תפאורה ייחודית


תהליך הבנייה של התפאורות שלנו הוא תהליך מופלא ומורכב של יצירת יש מאין, תהליך זה שעליו מנצח האומן עידו ברגר דורש דיוק, יצירתיות ו 3 הבנות בסיסיות:

  1. הבנת המטרות של הלקוח והכרת קהל היעד מבחינת גיל, טעם ונטיות לבו.
  2. הבנה עמוקה של תנאי השטח כשהמגמה הניצבת מול עינינו היא ליצור הרמוניה ויזואלית ותחושתית

בין המתחם לבין התפאורה, הן מבחינת הסגנון ושילוב הצבעים והן מהבחינה הבטיחותית. במידה ונוצרת התנגשות בין השניים, נעשה ככל יכולתנו למצוא פתרון ולהגשים את הרעיון שרקמנו במלואו, אך לעולם לא נתפשר על הבטיחות.

  1. הכרת תנאי מזג האוויר והתאמת התפאורה והאמצעים הטכנולוגיים ליצירת תפאורות קיץ, תפאורות חורף ותפאורות המתאימות לתנאים בלתי יציבים.

כשהמתחם בו מתרחש האירוע על כל אפיוניו, מתמזג באופן מושלם עם התפאורה שאנו בונים נוצרת תחושה אוטנטית והקהל פוסע בנחת ובטבעיות לתוך עולם דמיוני וקסום ללא הרמת גבות.

התכונות הנדרשות מצוות הבינוי הן:  

שלב הביצוע מגיע לאחר שהרעיון נרקם וכל פרט ופרט נבדק עשרות פעמים. בשלב זה נוטלים חלק אמנים מתחומים שונים: אמן עץ,  אמן פלסטיק, אמן ברזל, אמן קלקר, אמני צביעה, מומחים בתאורה ובחשמל, מהנדס האחראי על הנושא הבטיחותי ועוד. זהו שלב מרגש בו כל מה שתכננו קורם עור וגידים וה’אין’ הופך ל’יש’. גם על השלב הזה אחראי עידו ברגר שהוא פרפקציוניסט בלתי נלאה ואין לאמני הצוות כל אפשרות לחמוק מעיניו הדקדקניות המצויות בכל מקום והרואות כל דבר.

בשלב זה עומדת למבחן היכולת שלנו לעמוד בלוח הזמנים שנקבע ולהגיע ליעד הנכסף: להקים בצורה מדוקדקת  ובטיחותית את התפאורה המוזמנת במתחם בו מתרחש האירוע.

תהליך הבינוי, על כל שלביו נסתר מעיניהם של האורחים ואף מעיניהם של המזמינים הנהנים מהתוצאה המוגמרת שאף היא אינה מסגירה את כל הפרטים הקטנים היוצרים את הדבר השלם.