תפאורה לימי הולדת

מחסני תפאורה לאירועים


תפאורה לתיאטרון – מחסן תפאורה

לחברת ברגר תפאורות יש מחסן שופע אביזרים ותפאורה לתיאטרון. תוכלו למצוא שם הכל! ואם דבר מה יחסר נשמח לעצב ולבנות אותו למענכם. ומה באמתחתנו? כלומר במחסננו:

קוליסות

מהי קוליסה? קוליסה היא מילה גרמנית שפירושה: מסגרת עץ המחופה בחומר קשיח או רך כגון: דיקט או בד.

ברוב הצגות התיאטרון משתמשים בקוליסות שגודלן 2.5 / 1.25 מטר שבאמצעותן יוצרים את התפאורה הנחוצה  להצגה. על הקוליסות מציירים, מדביקים, מעצבים ויוצרים את המקום בו מתרחשת עלילת המחזה.

אז תפאורה לתיאטרון, זה קודם כל קוליסות מעוצבות. הקוליסה נתמכת על ידי זוויות שמחוברות אליה מאחור. לעיתים היא קבועה ולא ניתנת להזזה ולעיתים היא ניצבת על גלגלים כדי שאפשר יהיה להחליפה במהלך ההצגה.

מסכים

אין מדובר במסך הקדמי הפותח וסוגר את הבמה, אלא במסכי רקע המכסים את הקיר האחורי ועליהם ציורי ענק שגודלם 8/4 מטר בערך. בשונה מקוליסה שאפשר להיכנס ולצאת דרכה באמצעות דלת שיוצרים, או שער או כל פתח  אחר, אין אפשרות להשתמש במסך כאביזר בהצגה אלא אך ורק כרקע מעשיר המבהיר היכן מתרחשת ההצגה, או מה הנושא שלה. מסכי הרקע מתאימים ביותר למופעי מחול ואפשר להחליפם בעת ההופעה.

אביזרים

להשלמת התפאורה לתיאטרון נחוצים בדרך כלל גם אביזרים ובמחסננו המופלא יש מאות אביזרים שימושיים  ונאים למראה שתוכלו לעשות בהם שימוש: חדרי ילדים, דמויות מפחידות, דמויות קדומות, ספסלי ישיבה, עמודי תאורה, שלטים, פחי זבל, מאורות אפלות, קורי עכביש ענקיים, מלכודות, שולחנות מעוצבים, כיסאות, פמוטים ואביזרי בית.

המסכים והקוליסות שלנו כוללים:

שלל ארמונות והיכלים – בחוץ ובפנים, יער, מדבר, ים, צוקים, מגוון של רחובות ובניינים מסיפורים ואגדות, מתקופות אחרות – מקומות אמיתיים ובדיונים, שמים, עננים, רחבה סמוכה לבנייני מגורים, גשרים, תחנת קמח, מבצרים, אחו, דשא, בעלי חיים, סירות ועוד. אפשר לשכור קוליסות ומסכים, לשנות במידה מסוימת את העיצוב ולהתאימם להצגה החדשה.

השכרת תפאורה לתיאטרון כוללת קוליסות, מסכים, אביזרים ורהיטים וזה מוזיל כמובן את העלויות.

אם ההצגה דורשת תפאורה שאין במחסננו נשמח לעצב ולבנות למענך את התפאורה המדויקת הנחוצה להצגה שלך.

אנחנו, צוות ברגר הפקות עומדים לשירותכם! כל שנרצה הוא, שתצאו מאיתנו שבעי רצון ושההצגה תהיה נפלאה!